नेक्स्ट सुपर टप्स मोडल नेपाल सौन्दर्य प्रतियोगिताको लागि भोटिङ खुल्ला

काठमाडौँ : नेपालमानै पहिलो पटक महिला तथा पुरुषहरुको लागि मोडल सङस नेपाल प्रालिले नेक्स्ट सुपर टप्समोडल नेपाल २०१७  प्रतियोगिताको आयोजना गरेको नेक्स्ट सुपर टप्स मोडल नेपाल सौन्दर्य प्रतियोगिताकोभोटिङ खुल्ला गरिएको छ l आफुलाई मन पर्ने प्रतियोगीहरुलाई भोट गरि प्रतियोगीहरुको हौसला बढाउन पनिसम्पूर्ण नेपाली समुदाय प्रति आयोजक सस्थाले हार्दिक अनुरोध गरेको छ l

यस सौन्दर्य प्रतियोगितामा छनौट भएका मध्ये बाट भबिष्यमा नेपाल बाट अन्तराष्ट्रिय स्तरमा हुने विभिन्नप्रतिश्प्रधाहरुमा प्रतिनिधित्व गराउने उदेश्यले यस प्रतियोगिता आयोजना गरिएको  मोडल सङस नेपाल प्रालिकाप्रबन्ध निर्देशक डेभिल सिंह राजपुत बताएका छन  l

सङस नेपाल प्रालिले आयोजना गरेको यस सौन्दर्य प्रतियोगितामा प्रतियोगीहरुलाई मोडलिङ सम्बन्धिकोसम्पूर्ण प्रशिक्षण समेत प्रदान गरिएको छ  l यस प्रतियोगिताको बिजेताले अन्तराष्ट्रिय स्तरको प्रतियोगितामाभाग लिन पाउने  सहित चलचित्र, म्युजिक भिडियो, मिडिया अन्तरबार्तामा समेत सहभागिता हुन पाउनेछन l

प्रतियोगिताका लागि छनौट भएका  प्रतियोगीहरुलाइ एक महिना सम्म विशेष प्रशिक्षण प्रदान गरिदै आएको छl  जसमा नेपालका ख्याति प्राप्त कोरियोग्राफर ट्रेनर बाट प्रतिस्पर्धिहरुलाई सञ्चार दक्षता, एमसिइङ, पब्लिकस्पिकिङ, व्यक्तित्व विकासको कक्षा,आत्मविश्वास अभिवृद्धि गराउने कक्षा, मोटिभेसन क्लास तथा व्यक्तित्वविकास सम्बन्धि विषयमा प्रशिक्षण दिनेछन् । प्रशिक्षणको क्रममा प्रतिस्पर्धिहरुलाई फिटनेस, योगा, स्पा,सेल्फ मेकअप क्लास, फेशन क्लास  सहित गतिविधीमा समेत सहभागि गराउदै आएको जानकारी आयोजकडेभिल सिंह राजपुतले गराए। नेक्स्ट सुपर टप्स मोडल नेपाल २०१७ को कोरियोग्राफी के. दिबश भट्टराइले गरेकाछन l

यसमा तपाइको मत

Loading...

Recent Comments

Loading...