“तिजैमा ब्रत बसेर माग्ने हो एउटा बर कम्मर कसेर” भन्दै छमछमी नाचिन गायिका शुशिला पाठक(भिडियोसहित)

काठमाडौँ : छोटो समयमा चर्चाको शिखरमा पुगेर सांगीतिक क्षेत्रमा तहल्का मच्याउन सफल गायिका शुशिलापाठक अहिले आफुलाई सांगीतिक क्षेत्रमा अब्बल बनाउन सफल भएकी छिन l हरेक प्रकारको गित गाएरआफुलाई नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा स्थापित गर्न लागि परेकी सुन्दरी गायिका शुशिला पाठकले यसपालिकोतीजमा उत्कृष्ट  तिज गित लिएर संगीत प्रेमी नेपाली दाजुभाई तथा दिदि बहिनि समक्ष आएकी छिन l “सबलेगाउछन एउतै मात्र गित म पनि त बर माग्छु भगवान शिब सित” भन्दै तिजैमा ब्रत बसेर शिब जी संग बर माग्दैछिन अबिबाहित सुन्दरी नायिका जस्ती गायिका शुशिला पाठक l  तिजको गित मार्फत आफ्नो लागि बर माग्दैगरेकी शुशिला यस गीतको म्युजिक भिडियोमा आफै छमछमी नाचेकी छिन l संचारकर्मी शान्ति प्रियको शब्दरहेको यस गीतको संगीत भने राज सागरले गरेका छन् l  सुन्दरी गायिका तथा मोडल शुशिला पाठक र मोडलबिनिताले अभिनय गरेको यस म्युजिक भिडियोको निर्देशन भुवन स्यान्बो तामाङले गरेका छन् l

यसमा तपाइको मत

Loading...

Recent Comments

Loading...